POSTS
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
تهران - شهریار - جاده آدران 09126619724
  • Text Hover

ماران تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی

گروه صنعتی ماران فعالیت خود را در زمینه تولید انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی آغاز نمود و اکنون پس از گذشت دو دهه فعالیت مستمر به‌عنوان تخصصی‌ترین تولیدکننده انواع فر، یخچال و فریزر صنعتی و تجهیزات استیل برای آشپزخانه‌های صنعتی اعم از رستوران و فست فود شناخته می‌شود. کارخانه و خط تولید مجهز ماران با محوریت نوآوری و توسعه محصولات باکیفیت و دارای تکنولوژی روز دنیا در اشل اقتصادی توانسته گام موثری در تامین تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نیاز صنایع و ارگانها، رستورانها، هتلها و ... بردارد. اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش برندهای ایتالیایی و آلمانی تجهیزات آشپزخانه در ایران موجب گسترش فعالیت‌های گروه صنعتی ماران به حوزه‌های آشپزخانه‌های صنعتی هوشمند گردیده است. هدف گروه صنعتی ماران، بهترین بودن در این کار است لذا با بهره گیری از دانش روز دنیا و تیم مهندسی و کارشناسی مجرب، در امر مشاوره، طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و سلف سرویس، تلاش کرده‌ایم محصولاتی متمایز ازجمله باکیفیت‌ترین فر پیتزا، یخچال صنعتی، تاپینگ، وارمر، سرخ‌کن مرغ و میز کار استیل را تولید و عرضه کنیم. 

واحد تحقیق و توسعه

طراحی و توسعه محصول جدید معمولاً یک عامل بسیار مهم در بقای یک شرکت به شمار می‌آید. از آنجا که رابطه مثبت و مستقیمی بین تحقیق و توسعه و بهره‌وری در تمام بخش‌های شرکت وجود دارد، طراحی تجهیزات حرفه‌ای آشپزخانه فست فود و رستوران به عهده واحد تحقیق و توسعه ماران است. این واحد مدام با مطالعه دقیق و نیازسنجی بازار و همچنین مشاوره با کارشناسان صنعت فست فود و رستوران و سرآشپزان خبره، محصولات را طراحی و یا طراحی آنها را مورد بازبینی قرار می‌دهد.

واحد کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت گروه صنعتی ماران به‌عنوان واحد سازمانی مستقل و زیر نظر مستقیم مدیریت مجموعه، وظیفه کنترل و بازرسی محصولات را در مراحل مختلف فرایند تولید برعهده دارد. این واحد به پشتوانه کادر علمی مجرب و بهره‌مندی از تجهیزات و ابزارآلات اندازه‌گیری پیشرفته، انجام تست‌های عملکرد و دوام محصولات را بر عهده دارد. به‌کارگیری استانداردهای ملی و تدوین استانداردهای داخلی جهت انجام بازرسی مناسب و همچنین بازرسی و کنترل فرآیند تامین کنندگان مطابق کیفیت مصوب شده، از وظایف کلیدی واحد کنترل کیفیت ماران می‌باشد.

خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش ماران متعهد به پاسخگویی به نیاز مشتریان است، این خدمت شامل تعمیر یا تعویض قطعه معیوب در طی مدت گارانتی یا تأمین لوازم‌یدکی و لوازم مصرفی دستگاه‌های تولیدی این شرکت است. ماران از طریق شناخت و برآورده سازی نیاز مشتریان، تلاش دارد محصولات به‌روز و کارآمدی تولید کند. برحسب مورد، نصب، راه‌اندازی، حمل کالا، سرویس در محل و ... نیز جزو وظایف خدمات پس از فروش ماران محسوب می‌شود.